10 najlepszych miejsc na wakacje w 2019 roku!


Jeśli chodzi o wyodrębnienie najlepszych miejsc na wakacje i sporządzenie naszej listy rocznych miejsc, w których jesteśmy najbardziej podekscytowani w nadchodzących miesiącach, zawężenie pola jest łatwiejsze niż powiedziane. Przed podjęciem decyzji o tym, gdzie jechać na wakacje, omawiamy informacje prasowe, statystyki turystyczne i przepełnione arkusze dotyczące otwarć hoteli, restauracji i nowych tras lotów. Rozważamy anegdotyczne dowody: Jakie miejsca na wakacje wybrać? Które miejsca wydają się być najlepsze?


Lista najlepszych miejsc na wakacje obejmuje cały świat, od ekscytujących miast południowej półkuli, takich jak Santiago, Chile i Brisbane w Australii, po regiony trudniejsze do osiągnięcia, takie jak Langkawi, Malezja i duńska Riwiera. Są nowe stolice kultury - Nairobi, Kenia, miejsce, gdzie powstaje wschodząca scena projektowa, lub Panama City, z zalewem wybiegających w przyszłość restauracji i barów - oraz miejsc turystycznych, które powracają do formy po klęskach żywiołowych lub konfliktach ludzkich , w tym Puerto Rico, Turkusowe Wybrzeże Turcji, Egipt i Montecito w Kalifornii. I oczywiście są miejsca, o których niewiele słyszeliśmy, ale z pewnością wkrótce usłyszymy - miejsca takie jak odległe Wyspy Andamańskie w Indiach, czy emirat sztuki i historii w Sharjah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, czy też podmorski radar w Etyek, Węgry.


TOP 10 miejsc:

1. Paryż, Francja.


2. Nowy Jork, USA.


3. Rzym, Włochy.


4. Londyn, Anglia.


5. Miami, Floryda.


6. Orlando, Floryda.


7. San Francisco, Kalifornia.


8. Egipt, Afryka.


9. Helsinki, Finlandia.


10. Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie.Jeśli chodzi o wybór wakacji, to, co przemawia do jednej grupy podróżnych, może nie być interesujące dla innego. Przy tak wielu różnych miejscach na całym świecie do wyboru, zawężenie opcji może być trudne. Biorąc pod uwagę zabytki, kulturę, sceny kulinarne, opcje zakwaterowania i stosunek jakości do ceny, a także wiedzę czytelników i ekspertów, amerykańskie wiadomości plasują najlepsze miejsca na świecie do odwiedzenia. Fotografie zasięgnięte z wyszukiwarki grafik google.


Zobacz również: TOP najlepsze metody jak oszczędzać pieniądze!