Darmowe konta bankowe. BGZ BNP Paribas Konto Optymalne i Millennium Bank Konto360. 0zł za prowadzenie!

Jesteśmy zaangażowani w badania, testowanie i rekomendowanie najlepszych produktów. Możemy otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych po odwiedzeniu linków w naszej treści.

Konto bankowe jest podstawą twoich finansów osobistych. Dla większości ludzi twoje regularne dochody i wydatki przechodzą przez konto bankowe. Pod wieloma względami konto jest podobne do osobistej centrali finansowej, z innymi kontami finansowymi powiązanymi z tym kontem w przypadku przelewów.

Przez wiele lat dane były bezpłatne i bez kont sprawdzających opłaty. Z biegiem czasu duże banki powoli eliminowały nieodpłatne konta kontrolne. Zamiast tego sprawdzanie kont może wymagać wysokich miesięcznych opłat serwisowych, jeśli nie spełniasz określonych wymagań. Dla większości ludzi opłaty te są całkowicie bezwartościowe i możliwe do uniknięcia.

Jeśli potrzebujesz łatwego w użyciu, bezpłatnego konta bankowego, najlepszym wyborem jest konto w BGZ BNP Paribas. To konto bankowości internetowej jest proste w obsłudze i nie pobiera żadnych opłat za regularne czynności związane z kontem kontrolnym.

Ile kosztuje Konto Optymalne w BGZ BNP Paribas?

Główne cechy, którymi charakteryzuje się Konto Optymalne zakładane w BGZ BNP Paribas, to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku.
  • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w polskich złotych zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego).
  • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty.Drugim darmowym kontem bankowym jest Millennium Bank Konto360, to świetny rachunek bankowy bez opłat, ale już o tym wiesz, bo nie byłoby go na tej liście.

Ile kosztuje konto osobiste w Millennium Bank Konto360?

Główne cechy, którymi charakteryzuje się konto osobiste zakładane w Millennium Bank, to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów, jeśli aktywnie korzystasz z konta, czyli miesięcznie zasilasz je kwotą min. 1000 zł i płacisz min. raz w miesiącu kartą do konta lub BLIKIEM (w przypadku Konta 360 Student wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem).
  • 0 zł za przelewy krajowe w polskich złotych w Millenecie i aplikacji mobilnej, realizowane jako polecenie przelewu wewnętrznego i polecenie przelewu do innego banku krajowego.
  • 0 zł za wygodne przelewy BLIK na numer telefonu.
  • o zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty.Bądź z nami na bieżąco i polub Nas na Facebooku!